Прилади нічного бачення для водіїв

Відображаються усі з 11 результатів

View

Який прилад нічного бачення для водія вибрати

В умовах війни водій не завжди може включити фари і їхати дорогою. У прифронтових містечках ймовірність потрапити на очі дрону вночі дуже велика. Тому використовувати прилад нічного бачення для водіїв в темний час доби є хорошою ідеєю в цій ситуації. Постає питання, який саме пристрій вибрати для цієї цілі.

За великим рахунком тут підійде майже будь-який ПНБ. Звісно, для водія буде зручніше, якщо він буде кріпитися на голову чи на шолом, якщо водій є військовим і постійно їздить в шоломі. Таким чином ми забезпечуємо водія пристроєм, який дозволяє бачити місцевість вночі та дає можливість не користуватись фарами. Альтернативним варіантом є встановлення спеціальної системи саме на автомобіль.

Прилад нічного бачення для автомобіля

Якщо встановлювати систему саме на машину, то вона буде складатися як мінімум з двох компонентів. Перший – це сам ПНБ, який встановлюється на дах, капот або інше зручне місце. Другий компонент – це екран, як правило, у цих випадках використовується планшет. Таким чином, ПНБ, встановлений на корпусі машини та прикріплений до планшета, дозволяє вам бачити нічну дорогу та рухатися майже в повній темноті. Для військових, що виїхали на нічне чергування він покаже зображення цілі спостереження.

Альтернативним варіантом є така сама система, але замість ПНБ використовується тепловізор. Компанія Kitoptics встановлює такі системи під назвою KitDrive. Таким чином, прилад нічного бачення для водія може встановлюватися як на сам автомобіль, так і бути просто пристроєм, який використовує безпосередньо водій.

Система, яка встановлюється на техніку, дуже часто використовується військовими. БМП, БТРи, танки та інша важка техніка – на них дуже часто встановлюються прилади нічного бачення, а інформація передається на екран, який знаходиться біля водія.

Такі системи доволі надійні. Вони не бояться поганої погоди, дощу, пилу та бруду. Завдяки тому, що камера доволі маленька, ймовірність того, що вона буде пошкоджена під час обстрілів, доволі невелика. З таким обладнанням значно простіше тримати периметр під контролем.

Прилад нічного бачення для авто

Система, що описана вище, коли прилад нічного бачення встановлюється на автівку, доволі популярна не тільки у військових, але й у цивільному житті. Життя українця бентежне, тому доводиться перестраховуватись, і відповідальні водії встановлюють собі системи нічного бачення на машини.

Вартість такого рішення є не надто високою, а інсталяція системи не є чимось надто складним. Проте кожне рішення є унікальним, можна сказати, що кожна установка є кастомним варіантом. Усе залежить від конкретної автівки, від того, де потрібно розташувати камеру, яким чином під’єднати її до живлення та вивести зображення на планшет. Тож, якщо ви хочете замовити прилад нічного бачення на авто, звертайтесь до компанії KitOptics – ми маємо великий практичний досвід у цій справі, вас влаштує наша ціна.

Як вибрати прилад нічного бачення для водіїв

Принцип вибору ПНБ для водія точно такий же, як при виборі будь-якого іншого приладу нічного бачення. Основний параметр, який ви маєте враховувати, – це FOM (Figure of Merit). Він показує, наскільки якісний ЕОП встановлений всередині вашого пристрою. Чим більший цей показник, тим краще. Якщо ви обираєте ПНБ для військового застосування, то намагайтесь знайти пристрій з FOM близько 1600 або вище.

Інший важливий показник – це Luminance Gain. Як ви знаєте, прилади нічного бачення не можуть працювати за повної відсутності світла, тому вони підсилюють погане освітлення. Відповідно, чим вищий коефіцієнт цього підсилювання, тим кращий пристрій. Luminance Gain варіюється в залежності від покоління ПНБ. Для приладів другого покоління цей показник має бути від 5000 до 20000 cd/m²/lx.

Ще однією дуже корисною функцією для водіїв буде Fast Autogating (швидке автозатемнення). Враховуючи, що ПНБ підсилює світло, це може стати проблемою, якщо вам назустріч виїде автомобіль з яскраво включеними фарами або поруч виникне якесь яскраве зарево від розривів. У цій ситуації прилад нічного бачення для авто може засліпити вас. Більш того, сам пристрій може вийти зі строю. Важливо пам’ятати, що ПНБ не можна включати вдень, тому що ЕОП може перегоріти.

Але з функцією Fast Autogating цих проблем можна не боятись. Пристрій автоматично буде регулювати яскравість освітлення і затемнюватися, якщо рівень світла виходить за межі прийнятного.

Також ПНБ повинен мати високий ступінь захисту, щоб його можна було застосовувати в дощ, сніг та мороз. Купуйте прилади відомих виробників, щоб не переплачувати двічі. Ми представляємо продукцію компанії Pulsar, яка пропонує європейську якість та гарантію. Усі наші прилади пройшли відповідну сертифікацію.